اخبار

خبر روز

بازدید فارسی‌آموزان مدرسه تابستاني آموزش زبان فارسي مركز آزفا از کاخ نیاوران

فارسی‌آموزان خارجی مهمان دانشگاه علامه طباطبائی در آغاز برنامه‌های فرهنگی-تفریحی مدرسه تابستاني مركز آزفا از کاخ-موزه نیاوران بازدید کرده و با بخشی از تاریخ ایران آشنا شدند.

آزمون تعیین سطح فارسی‌آموزان خارجی مدرسه تابستاني دانشگاه علامه طباطبائی

آزمون تعیین سطح شرکت‌کنندگان نخستین مدرسه تابستاني آموزش زبان فارسی دانشگاه علامه طباطبائی در مرکز آزفای این دانشگاه برگزار شد.

حضور فارسی‌آموزان خارجي مدرسه تابستاني مركز آزفا در منطقه سیاحتی دربند

فارسی‌آموزان خارجی مدرسه تابستاني مركز آزفاي دانشگاه علامه طباطبائی در ادامه برنامه‌های فرهنگی-تفریحی مدرسه تابستانه آزفا از منطقه تفریحی-سیاحتی دربند تهران بازدید کردند و لحظات شاد و صمیمی را در کنار ایرانیان این منطقه رقم زدند.

مراسم افتتاحیه نخستین «مدرسه تابستانی آموزش زبان فارسی دانشگاه علامه طباطبائی»

مراسم افتتاحیه نخستین «مدرسه تابستانی آموزش زبان فارسی دانشگاه علامه طباطبائی» و استقبال از فارسی‌آموزان کشورهای مختلف با حضور مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

مراسم اختتامیه دوره آموزشی زبان فارسی به فارسی‌آموزان روسی

دورۀ آموزش زبان فارسی ویژۀ دانشجویان دانشگاه سنت‌پترزبورگ روسیه که از خرداد ماه در مرکز آزفای دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شده بود، با برگزاری مراسم اختتامیه در روز دوشنبه 97/5/1 به کار خود پایان داد.

اختتامیه دوره آموزش زبان فارسی به زبان آموزان ترکیه‌ای و روسی

دوره آموزش زبان فارسی برای گروهی از فارسی‌آموزان ترکیه‌ای و روسی که از خردادماه در مرکز آزفا شروع شده بود، با برگزاری مراسم اختتامیه در این مرکز پایان یافت.

اداری سازمانی

بازدید فارسی آموزان دانشگاه علامه طباطبایی از باغ موزۀ دفاع مقدس

فارسی آموزان مرکز آزفای دانشگاه علامه طباطبایی به همراه اساتیدشان در روز دوشنبه 96/11/16 از باغ موزة دفاع مقدس بازدید کردند.

تماشای فیلم ایرانی اساتید روسی در سینما چارسو

یکی از اهداف مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه علامه‌طباطبایی آشنایی زبان‌آموزان با فرهنگ ایرانی است.

اطلاعیه ها

كارگاه نگارش علمي به زبان فارسي (ويژه دانشجويان خارجي)

مركز آموزش زبان فارسي دانشگاه علامه طباطبائي در نظر دارد براي دانشجويان غير ايراني، كارگاهي با عنوان نگارش علمي به زبان فارسي، برگزار كند.

تب دانشگاه علامه

دسترسی