• خبر روز


بازدید دکتر میرجلال الدین کزازی و اعضای گروه علم اطلاعات و دانش شناسی از کتابخانه مرکزی دانشگاه

استاد برجسته دانشگاه علامه طباطبائی دکتر میرجلال الدین کزازی و اعضای گروه علم اطلاعات و دانش شناسی از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه بازدید نمودند.

استاد برجسته دانشگاه علامه طباطبائی، نویسنده، مترجم، شاهنامه پژوه و پژوهشگر برجسته ایرانی در زبان و ادب فارسی دکتر میرجلال الدین کزازی، به همراه اعضای گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه علامه طباطبائی، روز سه شنبه مورخ 25 بهمن ماه از ساختمان جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه بازدید کردند. 

در این بازدید، گفتوگوهایی پیرامون پیشینه تاریخی علاقه ایرانیان به مقوله فرهنگ و دانش اندوزی و جایگاه کتابخانه نزد مردم ایران، بین افراد حاضر در جلسه صورت گرفت. در بخشی از صحبت ها دکتر کزازی بیان کرد: «بسیار شادمانم که بخت یار افتاد و امروز توانستم از کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی که به تازگی پی افکنده شده است و سامان یافته است، دیدن کنم. این کتابخانه ی نوآیین و با مایه ها و توانش های امروزی نهادی بود که می بایست در این دانشگاه که آن را کانون علوم انسانی در این روزگار می دانند، پدید می آمد». پس از بازدید بخش های مختلف کتابخانه توسط استاد بازنشسته دانشگاه علامه طباطبائی و اعضای گروه علم اطلاعات و دانش شناسی، شاهنامه خوانی شاهنامه پژوه برتر کشور پایان بخش این جلسه بود.

 

دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦ - ١٦:١٥ شماره خبر: ٥٧٠٤ بازدید: 3217 نسخه چاپي